  • ساعت مردانه ادوکس مدل 801153VMNN
    اطلاع رسانی
    • {{ displayPrice }}
    • {{ displayFinalPrice }} تومان
    • {{ discountPercent }}%
    • موجود در انبار موجود در انبار
    {{ displayPrice }}
    {{ displayFinalPrice }} تومان
    ناموجود
  • ویژگی‌ها:
    • ساعت یا زیور: ساعت
    • جنسیت: مردانه
    • رنگ بند: نقره ای
    • جنس بند: استیل
    • رنگ صفحه: مشکی
    • قاب: سبز
    • نوع موتور: اتوماتیک
    • قابلیت قاب: بزل چرخشی
    • جنس بزل: سرامیک
    • اندکس: خطی
    • جنس شیشه: ضد خش
    • میزان مقاومت: 300 متر
    • قطر قاب: 42 MM
    • ضخامت قاب: 11.5 MM
    • وزن: 145 GR
    • سایز بند: 20 MM
    • DAY DATE: DATE
    • تاج: Edox double Oring Crown or Pusher
    • اصالت برند: سوئیس
    • نوع قفل: پروانه ای
    • گارانتی: دو سال گارانتی بین المللی جام جم
ویژگی‌ها:
  • ساعت یا زیور: ساعت
  • جنسیت: مردانه
  • رنگ بند: نقره ای
  • جنس بند: استیل
  • رنگ صفحه: مشکی
  • قاب: سبز
  • نوع موتور: اتوماتیک
  • قابلیت قاب: بزل چرخشی
  • جنس بزل: سرامیک
  • اندکس: خطی
  • جنس شیشه: ضد خش
  • میزان مقاومت: 300 متر
  • قطر قاب: 42 MM
  • ضخامت قاب: 11.5 MM
  • وزن: 145 GR
  • سایز بند: 20 MM